Grote Clubactie 2019

De Grote Clubactie is alweer enige tijd geleden van start gegaan. We hebben er eerder nog geen aandacht aan gegeven i.v.m. veel ander nieuws, maar ook dit jaar doet onze vereniging mee met de Grote Clubactie. De lotenverkoop loopt t/m 21 november, dus je kunt nog aan de slag! Vraag je instructie naar de verkoopboekjes (liggen in juryhok).

Onze beste verkopers (>20 loten) krijgen sowieso een 20-loten-voucher. Hiermee kun je gaan zwemmen, trampoline springen, skiën en een dagje naar Bobbejaanland. Daarnaast maken onze topverkopers dit jaar óók kans op een tof portret van hun favoriete dier gemaakt door sport- en portretfotograaf Tom Bode. Hoe cool is dat! Extra reden om extra je best te doen toch?!

Online lotenverkoop

Je kunt ook online Grote Clubactie loten kopen en zo de Hollandsche IJsselruiters steunen! Klik op de Grote Clubactiebanner bij dit bericht of op de homepage van onze website. Je wordt dan door gelinkt naar onze online verkooppagina. Nodig al je familie, vrienden en kennissen uit om op deze pagina een lot van onze club te kopen. Het bedrag wordt eenmalig van de rekening van de koper afgeschreven. Het lotnummer wordt op het bankafschrift vermeld.

Verkoopboekje inleveren
Is je boekje vol of ben je klaar met verkopen? Lever het dan in bij de instructie of direct bij onze clubcoördinator Heleen. Doe dit vóór 19 november a.s. dan kunnen we alle machtigingen nog op tijd invoeren.

Bedankt voor jullie inzet!!

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie