Bij de Hollandsche IJsselruiters zijn volop mogelijkheden voor het volgen van lessen met je eigen paard of pony. Zie hieronder de verschillende mogelijkheden.
Verenigingsles
Voor leden met eigen paard of pony die een lidmaatschap hebben met gebruik van de accommodatie, is er de mogelijkheid om verenigingsles te volgen. Er worden zowel dressuur- als springlessen gegeven vanuit de vereniging.
Voor aanmelding van de verenigingslessen dien je onderstaand formulier in te vullen en op te sturen naar ledenadministratie@hyr.nl.
Aanmeldformulier verenigingsles
(mocht document niet openen, gebruik dan ‘link opslaan als’ via rechtermuisklik)
Afmelden voor verenigingsles kan alleen schriftelijk door te mailen naar ledenadministratie@hyr.nl o.v.v. afmelding verenigingsles + naam deelnemer.
——————————————————————————-
Privéles
Voor leden met een accomodatie-lidmaatschap is het ook mogelijk om privéles te rijden, zowel dressuur- als springlessen. Dit kan van instructie die verbonden is aan de vereniging of eigen instructie.
Let op! Vanwege veiligheidsredenen moeten alle instructeurs die lesgeven op de accommodatie van de Hollandsche IJsselruiters gediplomeerd zijn.
Heb je een privéles op de planning staan?
Zet dit dan ook tijdig in het online lesrooster van de vereniging.
Interesse in het rijden in een van de verenigingslessen?
Kom gerust een keer kijken en/of vraag naar de mogelijkheden voor het rijden van een proefles.
Maandag – instructie Britt Dekker
18:00 – 19:00 Dressuur
19:00 – 20:00 Dressuur
Donderdag – instructie Gwen Schreuder
19:00 – 20:00 Springen
20:00 – 21:00 Springen
Vrijdag – instructie Jolanda Boere
19:00 – 20:00 Dressuur





