Op 19 januari jl. werden de jeugdsporters van 2017 voor de gemeente Oudewater bekend gemaakt. Bij dit initiatief van gemeente Oudewater zijn jonge sporters geselecteerd die met hun prestaties zijn opgevallen in de nieuwsbladen en op sociale media. Daarbij staat centraal dat de sportiviteit van deze kinderen een voorbeeld is voor andere kinderen uit Oudewater. Extra leuk was dat een van onze jeugdleden genomineerd was: Fenna Pasman. Zij mocht, als jongste sporter onder alle genomineerden, niet alleen zichzelf, maar ook de paardensport en daarbij de Hollandsche IJsselruiters onder de aandacht brengen.

Alle sporters werden gepresenteerd door de bekende sportverslaggever Koert Westerman. Namens de Hollandsche IJsselruiters waren Bernhard, Jacqueline en Jolanda bij de uitreiking aanwezig. Fenna is er uiteindelijk niet met de titel vandoor gegaan, maar mocht wél op de foto met de burgemeester van Oudewater en Koert Westerman. Uiteraard zijn wij heel trots dat een lid van onze vereniging als kanshebber aanwezig mocht zijn bij dit mooie initiatief.

Van harte gefeliciteerd met deze mooie nominatie Fenna!

Fenna samen met de burgemeester van Oudewater en Koert Westerman

Namens HYR waren Bernhard, Jacqueline en Jolanda aanwezig bij de uitreiking

Alle sporters werden gepresenteerd door de bekende sportverslaggever Koert Westerman