Hollandsche IJsselruiters

Bestuur

Paardensportvereniging Hollandsche IJsselruiters wordt geleid door een dagelijks bestuur welke wordt ondersteund door verschillende commissies. Maandelijks komen alle commissies (vertegenwoordigd door 1 persoon per commissie) bij elkaar en worden de lopende zaken per commissie besproken met het dagelijks bestuur en andere commissies.

Zie hieronder hoe u contact kunt opnemen met het bestuur of met een van de commissies binnen onze vereniging.

Bestuur
VoorzitterBernhard de Witbestuur@hyr.nl
PenningmeesterGina Kasbergenbestuur@hyr.nl
SecretariaatJacqueline v.d. Kantbestuur@hyr.nl
Commissies
Faciliteitenbeheer[vacature] (terrein / stalling)
Joop Kraan (onderhoud bodems / weide)
onderhoud@hyr.nl
PensionstallingSacha van Diem
HuurponyJolanda Boere-Mulderhuurpony@hyr.nl
WedstrijdenDebra Kasbergenwedstrijden@hyr.nl
EvenementenValerie de Jongevenementen@hyr.nl
KantinebeheerMarije Pasman-Spaan
Elske Blommers-Spaan
kantine@hyr.nl
VeiligheidPeter v.d. Hoogveiligheid@hyr.nl
Sponsor / PRHeleen Bode-Kraansponsor@hyr.nl

Statuten

Klik hieronder om de statuten en het huishoudelijk reglement van onze vereniging in te zien.

HYR STATUTEN

HYR HUISHOUDELIJK REGLEMENT

X